Püsikliendile

AS Alarmeco

Prindi
Alarmeco   »   Firmast
 

AS Alarmeco on 2003. aastal asutatud nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Tänaseks oleme laienenud ka elektriinstallatsiooni ja valgustite valdkonda. Meie põhitegevuseks on erinevate turvasüsteemide, helinduse, ajanäidu, andmeside tarvikute, kaablite, installatsioonimaterjalide jms müük

 

Meie töötajad on pikaajaliste kogemustega tootespetsialistid, kes on enda tööga võitnud klientide usalduse. Klient võib kindel olla, et meie käest saab ta parima tehnilise konsultatsiooni ning meie hinnapakkumistes ei pea ta kahtlema. Me teame, kuidas selgitada välja kliendi vajadusi ning leiame nendele alati sobivaimad tehnilised lahendused.

 

Anname endast parima, et klient saaks võtta oma kauba talle kõige mugavamast ja harjumuspärasemast kohast. Pakume kiiret transporti üle terve Eesti, tasuta kauba kohalevedu Tallinna piires ning kiiret ja asjatundlikku klienditeenindust ja kauba väljastust meie kontoris.

 

Meie suurimateks klientideks ja lepingupartneriteks on juhtivad turvasüsteemide installaatorid, võrguettevõtted, aga samuti paljud ehitusettevõtted, edasimüüjad ja lõppkliendid.

 

Esindame tuntud kaubamärke nagu ACI Farfisa, Excel Networking, Westerstrand Urfabrik, Schneider Electric, Teletek Electronics, TOA Electronics, Bitner, Yuasa, C-Tec, Exilight jpt.